Ahoj

11. června 2010 v 17:18 | lucka
Ahoj všichni. Je to už skoro rok, co jsem napsala poslední článek na tento blog. Hlavním důvodem mého obrovského pozastavení bylo, že jsem se učila. Do školy abych měla super průměr, na příjímačky, abych se dostala na gympl.Během toho necelého roku se stala mně i vám spousta událostí. To, že jsem všechno vypustila se vyplatilo, protože jsem se dostala na Španělské gymnázium. Jsem moc ráda. Už na gymplu jsem - na Německym, ale je to soukromej gympl a i kvůli jinejm věcem- který tady nebudu rozepisovat, protože kvůli nim vám sem nepíšu- jsem se rozhodla přejít na gympl jinej.
Stalo se toho za tu dobu opravdu hodně, mně i vám. Například mi v pondělí 7.6. umřel potkan. Jmenovala se Miška a byl to můj první a nejlepší potkánek.
na tento blog už nikdo nechodí, nikdo nepočítá s tím, že se asi někdy rozjede a já zase nepočítám s tím, že se zde objeví ňáký komentář. Myslim, že vy ovlivníte to, jestli s blogem zase začnu nebo ne. Ale nevim jak moc. Mám i za to, že tento blog je tak trochu pohřben. Většina SB si mě smazala.....:(
no..já už něco vymyslím. Tak se mějte

Dík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama