Srpen 2009

Zítra: Hola, hola, školá VOLÁ!!

31. srpna 2009 v 22:18 | lucisska
Tak zítra vstávačka do školy co?
Pišté, pišté v kolik vstáváte, jestli se těšíte.. co? Těšíte se?
Já jo..vlastně ne..vlastně já ani nevim :D...... vyškrtla bych úkoly, učení a občas i debilní profesory. Bydlím v Kuřimi. Školu mám v Brně. Vstávam v šest. Když se mi nechce tak jen tak tak o půl seedmé. Teďkon budu vstávat tak před šestou. Budu totiž každý ráno chodit běhat. Sice tím nehubnu tolik, ale mam dobrej pocit. A navíc si teď musim hodně hlídat kondici. Proč a jak a všelijak teď popisovat nebudu.
Jdu do kvarty - do deváté. Tento rok nebude snadnej. Chodila jsem do tercie A. A jak víte vždycky je áčko a béčko. A my se tenhle rok spojíme!! Hodně děcek to nechce... . A já taky ne. Na některých jiných školách by to možná bylo super. Ale u nás ne. Není to jen můj názor. Je to názor hodně děcek. Ale není to názor všech. Uvidíme.
Pak se ještě zítra musit stavit v baletu kde se budou domlouvat hodiny a v tenisu. No a pak tady abych vám napsala :)

lucisska

Jede to! Jede to!

30. srpna 2009 v 20:10 | lucisska
Jede to! Co? internet!
Pokud jste četli minulej článek, tak to víte. Noa teď. Nečekali jsme na opraváře. Jak jsem psala - mohlo by to trvat třeba půl roku. A tak se na kompl kouknul taťka. Zmáčkl pár tlačítek a je to. Múžu se sem přihlásit a psáti komentíky :D

Odteď vás můžu obíhat furt :D

Pomóóóóc!!

22. srpna 2009 v 11:58 | lucisska
Lidičkýýý!!
Sbéneššká!!

Já nemůžu... to je hrozný.. hned vysvětlím!!

Jak jsme předělávali počítač tak se nám úplně podělal!! Teď píšu z kamarádova notebooku.
Počítač nám jede ale nemůžu se nikam přhlásit. Nemůžu se přihlásit na blog, na icq, na mail, na skype.. nikam!! Když tam zadam heslo a přihlásim se tak mi to prostě napíše že mám neautorizovaný přístup. :(
Chtěla jsem na svůj blog do komentářů napsat důvod proč tu vůbec nejsem a proč vás neobíhám. Ale to taky nejde!! Budu muset prostě chodit do knihovny. Ta knihovnice na mě ale tak blbě kouká :( . A za timhle kámošem taky nemůžu furt chodit a prudit jestli mě sem pustí.
Mamka musí zavolat opraváře. Nevim kdy protože ten chlap má volno jenom ve středu a to třeba nemusíme mít čas my. Takže nevim kdy se sem zase dostanu. Možná příští týden. Možbá za půl roku :( ale neto ne.. SLIBUJU že alespoň jednou týdně zajdu do knihovny a napíšu vám jo?
Pokud to ale takhle půjde dál.. přamýšlím jestli nemam blog zrušit.....................

Sbéčka!! Asi víte co chci říct. Abyste na mě počkali, nemazali mě, odpustili.. . Ale myslim že už vám to leze na nervy... :(
Ale docela jste mě překvapili!! Asi měsíc jsem tu nebyla a ani jednu Sbé mě nesmazalo!!
Je blbý když si čtu komentáře který mi píšete a já s nimi nemůžu nic dělat. Nemůžu pro vás hlasovat, odepsat vám na komentáře... mužu jenom bezmocně čist..
No nic.. asi to celý vyznělo jako sebelítost. Jenom jsem chtěla abyste pochopili jak se situace má..
BOŽE už se mi to opravovat nechce ale asi bych si měla pořádně zopakovat češtinu... :D