Červenec 2009

Jsem u mlátičky a dědy

16. července 2009 v 16:19 | lucisska
Dlouho jsem tu nebyla a to proto, že... když byly bouřky, tak celá Kuřim (moje město) vypadla. Pořád nejde nahodit internet. Nevim jestli celý Kuřimi ale nám prostě ne. Jsem teď u babičky a dědy a mam tenhle den na to abych vám napsala. Jsem tu už týden. A vy se asi ptáte proč píšu až teď. Ale nemužu vám to tady teď začít vysvětlovat. Kdyžtak jindy. Ne teď. Ne dnes. Ne tenhle týden. A nevim jestli tenhle měsíc. V neděli jedu domů. A nevim jesti do té doby internet pojede. Další neděli jedu do Egypta. Já se budu každej den koukat na kompl jestli už to naskočilo. A hned jak to naskočí tak vám napíšu. Děda už mě na počítač ale znova nepustí. Takže dřív než v pondělí (pokud ten internet pojede) vám nemůžu napsat. Musim za chvili jit. Takže vas ještě oběhnu. Omlouvám se pokud jsem se někam nezapsala. A pokud se někam nezapíšu. Fakt internet nám nejel a asi ani nepojede.

Je mi to fat líto. Zatim paa a pochopte to.

lucisska

ps.: teď jsem si volala s mamkou a ta říkala, že u nás doma internet už jede!! Takže v pondělí, až budu doma vám určo napíšu. Zatim paaaa

Hrůůza :(

2. července 2009 v 21:51 | lucisska
Blééé

Zase to bude slohovka jj?
Budete to číst?
Jo nebo ne?
Tak si to přečtěte.............................

Za 1. :

Pojedu do Egypta. To víte. Můj problém - potřebuju zhubnout. Nejsem tlustá... . Jsem štíhlá ale mám vypoulené břicho. Tentokrát jsem to asi opravdu začala brát vážně. Začala jsem sportovat. A líp jíst. Ve škole jem vždycky nic moc nejedla. Pak jsem přišla domů a místo oběda si dala sladkosti. Večer večeři. A pak zase něco dobrýho. Prostě hrůza.
Samozřejmě že to není tak hrozný jak to tady popisuju. Ale ňák na ten způsob.
Cíl je ten. Musim zpevnit břicho abych ho neměla vypoulený, nohy a zadek abych neměla rozklepaný.

Jak to udělám.
Začala jsem ve středu včetně. Ráno padesát sedů-lehů (nevim jak se to píše). A běhání. Takže.. Rano vstanu, umyju se, obleču se, dám 25 ledů-lehů, poběžím na jedno hřiště - od baráku běžím, na hřišti dám kolečko a zase běžim zpátky - a vrátim se dom celá uřícená, dalších 25 sedů-lehů, pohov. Večer zase sedy-lehy.No a jídlo - jím v sedm, v 10, v 1, ve 4 a zase v sedm. Ráno jsem to přesunula až na 9 :) no a mezitím jednu sladkost denně. Předtím jsem snědla alespoň 4 :) no a to dělám hlavně pro to abych měla dobrý pocit. V Egyptě a vůbec. Možná si říkáte že jsem padlá na hlavu. Já v plavkách zatahuju břicho. A už ho zatahovat nechci. Mám necelý měsíc na to abych se zpevnila.

Za 2. :

Zítra - v pátek - přijede babička s dědem. Dneska jsem od čtvrt na deset do tří uklízela. Děs. Děs. Děs!! Ale uběhlo to docela rychle. Pak jsem šla ven s Ájou. Zítra budu uklíze zase. Úplné stejně. Neuklízela bych tolik ale babička má hemzy na každý smítko. V neděli s nima odjíždím. Ještě se vám ozvu.
Tak zatim páá

Já se vám musim pochlubit

1. července 2009 v 17:24 | lucisska
Z minulého článku:

A tak prosím všechny své Sb aby se zapsali sem do komentářů. Je mi to líto ale bez vaší pomoci už se k vám bohužel nedostanu.

A teeeeeeeeď:

Stráášně dlouhý popisování. Ale já vám to řeknu stručně. Teda doufám :)
Takže.. předem se omlouvám že se budu tak moc vytahovat, ale já musim. Chápete :)
No takže. Rodiče sháněli dovolenou. Super last minute. Vzali si jí na konec července do začátku srpna. Mno a chtěli super last minute někam do zahraničí. To je tak dva dny před odletem. Ale báli jsme se. Co když by tam v ten termín nic nebude? Koukli se na net.

Výsledek: Poletíme do Egypta!!
Juchůůůů
Juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
Už jsem byla v Egyptě 2x
V Sharm el Sheiku a v Hurghadě.
Teď pojedeme do Taby. Do hotelu Sea Star Taba. Pojedeme se odtamtud podívat ještě do Izraele a do Jordánska. Egypt je v Africe. Izrael a Jordánsko v Asii. Takže se podívám do Asie, do kontinentu, ve kterém jsem ještě nebyla. Skalní město - tady se natáčel Indiana Jones, Ježíš Kristus, Mrtvé moře, Zeď nářků.. . Se tak těšim. nejen na ty výlety. Prostě.. to MOŘE.. Nááádhera..JSou tam tak krásný barevný korály. Barevný ryby......Vedro. Šnorchlování. Ty korály.. se táhnou tak daleko. Tak krásný. Bydlím v Kuřimi (Brno). Odlétá se z Prahy. Vyjíždíme 26.7. asi o půl sedmé večer z domu. Odlétáme o půl jedné v noci. Takže vlastně 27.7. Poletíme 5 hodin a pět minut :)
Fuj, umřu tam nudou. No asi ne protože budu spát a posloucht písničky. Až doletíme bude kolem šesté. Do hotelu se dostaneme kolem sedmé. Pak už spát nebudeme. Pak totiž budeme zkoumat hotel, pláž.. . Všechno. Blbý je, že kolem hotelu nic není. 10 km je vzdálené město Taba. A taxík stojí 20 dolarů. Takže se tam pojedem podívat nejvíc tak 2x

Tenrokráte to opravdu vydržím a budu si zapisovat co jsme každej den dělali. Vždycky mě to toiž po 3 dnech přestane bavit.

Už je to dlouhý já vím ale teďkon kdo to nečetl tak alespoň krátce, to co je tučně, to znamená že tady nebudu a budu mít zase pozastavený blog:

* v pátek jedu na celý víkend spát ke kámošce. Od 3. do 5.7. tu nebudu
* od 5. do 9.7. tu budu a doufám, že se neukoušu nudou a nedočkavostí. Prostě budu chodit ven
* 9.7. a budu se snažit později, pojedu k babičce (mlátičce) a dědovi. Potřebuju aby ten čas rychle utekl. Vrátím se asi 17.7.
* vrátím se asi 17.7. a budu se snažit později. Omlouvám se ale do 26. se tu asi ukoušu. Zase tu budu
* 26. 7. odjíždíme do Egypta. Vracíme se - ještě doplním
* další plány přesně nevím. Vím co se bude dít ale ještě nevim kdy. Pak vám to napíšu

Tak zatim paá a zapisujte se jj?


ps.: ta ryba co tam je nejvíc vidět.. prostě ne není to ta pruhováná černo - žlutá, tak té jsme říkali AUTÍČKO :)