Květen 2009

Pozastavení pokračuje!!

23. května 2009 v 23:02 | lucisska |  O blogu
Ahojky

pozastavení prodlužuju. Mooc se omlouvám ae ještě se vrátit nemůžua to z těch důvodů který jsou napsaný v minulym članku. Je mi to líto.

Myslím že to bude pokračovat do 29.5.2009. Napíšu vám o tom

Zlobíte se na mě?? Já vás chápu.. . Zlobím se i já na sebe protože jsem to nestihla. No nic. První věc která přichází na řadu je vždy pozastavení blogu a nechození a kompl, druhá - žádná televize, třetí - nechodit ven, čtvrtá - přestat chodit do kroužků, pátá - vypustit vše ostatní co jde, šestá - ze všeho zešílet.. .

Prodlužuju.. ja nevim do kdy. Víte.. pozastavim, pak se vrátim asi na tři dni, pak totiž začnou pololetky a já tu zase nebudu.. .

To znamená že.. no prostě jak jsem to teď napsala. V pátek zase příjdu a .. . No pokud jste to četli celý tak to asi chápete :)

Pls Sb nemažte si mě .. :( nebudu chodit k vám na blog ani sem ale věřte že bych mooc ráda. Teď jsem tu na černo. Kdyby to mamka zjistila tak mě zabije.. .

Prosím nemažte..

POZASTAVUJU!!

17. května 2009 v 16:50 | lucisska |  O blogu
ahojky. Všimli jste si že teď ani trochu neobíhám, nepřidávám články a nedala jsem sem vyhodnocení Sb???

Víte..: venku je stráášně mooc hezky, mamka má ňáký blbý období a vůbec mě sem nechce pustit, musim se všim pomahat, a nejdůležitější - tento týden mě čekají samý testy a zkoušení, vůbec to neumim a mam hlavu k prasknutí. Ještě k tomu mam dalši kroužek takže mi na nic nezbývá čas!!

Od tohoto dne - 17.5. pozastavuju
Vracím se: v pátek 22.5. , možná že to pak ještě prodloužim - napíšu vám to

Sb, próóósím nemažte si mě. Vím že k vám teď vůbec nechodím - měla jsem to napsat dřiv ae pochopte.

Od pátku bude všechno jako dřív, obíhačka každej den nebo obden.

Mezotím si všechno zorganizuju. Mam totiž ve všem naprostej bordel. Nikdy jsem to nedělala ae do tý doby než se vzpamatuju ( doufám že do pátku to bude) si udělám - harmonogram

Takža mě prosím nemažte. Mám vás mooc ráda

Papa

1. KONTROLA SB

11. května 2009 v 15:01 | lucisska |  KONTROLA SB!!!!!!!!!!!
Je to tu

Kontrola Sbééček

Takže už jsem tady o tom moockrát psala. Je mi líto že to musim dělat :(
Pokud se mnou chcete pořád být Sb, zapiště se do komentáře.

Kontrola bude trvat do středy. Nebudu sem přidávat žádné články aby kontrolu všichni viděli, budu jen obíhat. Pak sem budu články přidávat a vy kontolu uvidíte v seznamu rubriky. A to budete mít čas až do pátku.

V pátek v 17:00 - konec
Kdo se nezapíše vypadává

O kontrole vám nenapíšu na blog. Jenom v pátek vám napíšu jak jste dopadli

Doufám že.. mě nezklamete.........

Páá

PS.: NEPIŠTE SEM ŽÁDNÝ KOMENTÁŘE KTERÝ SE NETÝKAJ KONTROLY!!

BUDOU SMAZÁNY!!!!

SP - Odraz v zrcadle

10. května 2009 v 20:32 | lucisska |  SP - STRAŠIDELNÉ PŘÍBĚHY
SP - Odraz v zrcadle

Když jsem stála před zrcadlem a prohlížela jsem se,najednou jsem ve svém odrazu uviděla,jak mi
stéká po rameni krev.Když jsem se ale na to rameno podívala,nic tam nebylo. Ani šrám,ani kapička krve.Nenechala jsem se zaskočit a zkoušela si oblečení dál.Když jsem se ale zase podívala do zrcadla,viděla jsem,že u mé postele stojí nějaká postava a v ruce drží nůž!Myslela jsem si,že se mi to zase jenom zdá a tak jsem se v klidu otočila.V tom se otočil klíč ve dveřích,zavřelo se okno a zhasla lampa.Už jsem nebyla klidná,spíš naopak.Šíleně jsem se bála a v tom se na zrcadle objevila krev!Bylo jí čím dál tím víc,až byla i na koberci.Chtěla jsem běžet za mámou,ale dveře nešly otevřít!Teprve pak mi došlo,že ta postava tam stále stojí!Pak začala odříkávat takovou divnou řeč,které nebylo vůbec rozumět!Snažila jsem se uklidnit,ale v tom mě něco praštilo do zad a já jsem omdlela.Když jsem se ráno probudila,tak bylo okno otevřené,lampa svítila,dveře byly odemčené a zrcadlo krásně čisté.Ani památka po tom zvláštním večeru.Jenom byla vedle mě jedna kapka krve.Zjistila jsem,že mi vytekla ze šrámu na rameni.Ten šrám byl na úplně stejným místě,kde jsem ho viděla v zrcadle.Podívala jsem se znovu do zrcadla a zase jsem tam na okamžik zahlédla onu postavu!Byla zohavená a smála se.Potom zmizela a já jí už nikdy nevyděla.Na rameni mám, ale šrám dodnes!

Věříte tomu?
Já tentokrát ani moc ne.. ae bojim se

Jinak.. Zítra to třídění Sb, nezapomeňte! Některé Sb jsem tu neviděla.. nevim jak dlouho.. :(

Tak .. možná že budete naštvaní a říkat že jsem povrchní. Mě prostě NEBAVÍ když mi někdo pořád píše takový ty komentáře ve stylu: ,, pošli to dál"
Teda ne že by mi ty komentáře tak moc vadili ae prostě i když mám své Sb STRÁÁŠNĚ MOOC RÁDA tak je nebudu posílat dál. To k vám rači napíšu komentář týkající se článku. Vy něco pracně napíšete a komentář který k tomu dostanete je ten, že máte někomu něco poslat dál.. z toho přece taky nemůžete být moc nadšení! Takže, klidně mi to piště ae já to dál posílat nebudu.
Zítra škola.. máme 7 hodin a já tam budu jenom 3!! potom jdu na očkování au au au :(

Hoi č.: 2

10. května 2009 v 10:33 | lucisska |  Něco z mého živata
Ahojte, dneska tu nebudu. Nebo teda asi budu ae až večer.
Nestihla jsem obejít všechna Sbéčka takže se omlouvám. Večer to dodělám
No jo je vás mooc :D

JINAK UPOZORŇUJI - zítra zde bude třídění Sb, možná pozítří nevim
Nebudu vás na to upozorňovat, doufam že mě nezklamete.. já už hodněkrát zklamala ae snažím se to napravit - mno to sem nepatří

Tak zatim paa

SP - tajemné rýhy

8. května 2009 v 21:12 | lucisska |  SP - STRAŠIDELNÉ PŘÍBĚHY
Tak je tu první strašidelny příběh od Murinky:

Tajemné rýhy:

Jednou jsme s kamarádkou Bárou a Káťou vyvolávaly duchy. Nevěděly jsme, koho vybrat, a Satana jsme se příliš bály. Barča se tedy odhodlala a navrhla ducha její nedávno zemřelé babičky. Měly jsme nachystáno vše, co k vyvolávání potřebujeme, tedy až na desku s písemky. Když uhodila desátá hodina v noci, sedly jsme si ke stolu, chytily se za malíčky a začaly vyvolávat. Barča se zeptala, jestli je duch přítomen. Náhle se ozvalo klepnutí. Snažily jsme se zůstat v klidu. Potom dala Bára duchovi nevhodnou otázku, jestli budu šťastná. A tehdy začala ta hrůza: skřípání, bouchání a škrábání na dveře! Hrozně jsme se polekaly, ve zmatku jsme shodily svíčku a utíkaly do jiné místnosti. Náš křik se ozýval po celém bytě. V pokoji jsme rozsvítily všechny světla a pomalu se uklidňovaly. Ty šílené zvuky postupně ustávaly, ale ve ventilačce nade dveřmi se na malý okamžik objevila bílá a vrásčitá ruka. Čekaly jsme a nakonec usnuly. Ráno jsme se šly podívat na dveře: byly na nich rezavé rýhy od nehtů! Doteď máme husí kůži a snažíme se na to zapomenout. Nic podobného už nechceme ani zažít!!!! Tohle se opravdu stalo.
Eva

Ztratila jsem zvířátko..svoje zlatíčko :(

8. května 2009 v 19:11 | lucisska která strašně lofuje všechny své Sbééčka a moc se jim omlouvá že k nim poskední dobou moc nechdí :(
Takže, přehlasovali jste se tak, že chcete abych jsem přidávala Akta x - strašidelné příběhy.
Ještě pořád můžete hlasovat pro to, jestli je sem chcete nebo ne. Dávam poslední čas do 8mi hodin a pak je sem začnu přidávati.. .

Není to nic co mě těší. Přidávám sem další odkazy. Próóósím hlasujte v nich pro mě:

SEM - tady prohrávám se Sobiskem, tak mi sem prosím hlásněte

SEM - prosím, tady taky prohrávám a je to pro mě ještě důležitější než to první

A SEM - a tady prosím taky

Mooc všem děkujíí

A UPOZORŇUJI - za chvíli zde bude třídění Sb. Některé sem ubec nechodí. Já k vám taky mooc nechodím. Ae proto tohle třídění dělám. Udělám si ve všem pořádek.. . Třídění jsem dělat nechtěla. Je mi to líto.

Tak píšte, pište..

PÁTEK:

Jinak dneska hafo den. Sme byli na kolech. A pak venku s potkanama. Jeden nám utekl.. Hledali jsme ho ae nenašli. Až nakonec mamka Lylinu zahlídla. Bylo to hrozný.. byla v ňákým křu a nemohli jsme jí dostat ven.. Pak zase někam zdrhla.. . To už jsme mylsleli že jsme ji ztratili úplně. Začala jsem brečet. Nebyl to domácí mazlíček, prostě mi přirostla k srdci. Byla pro mě něco jako.. já nevim prostě jsem jí rozuměla a zažila s ní strašně mooc skvělejch chvil. A nakonec jsme ji uslyšeli.. . Běželi jsme ke křu a tam byla šprajclá. Vyrýpli jsme ji ven ( to byl porod) a bylo vyhráno. Se čtyřma potkanama jsme do parku přišli a se čtyřma jsme odešli.. uff :D

Diplom a tak dáál..

8. května 2009 v 10:36 | lucisska |  Něco z mého živata
Dneska je svátek. Dostala jsem od svého Sbéčka Ilča vynadáno že jsem sem nedala diplom za bleskovku který mi udělala. Tak jsem se rozhodla že sem budu dávat všechny diplomy. Sama je nedělám protože už jsem se o to pokoušela a ůbec mi to nejde takže.. :
Diplom od Ilči:


Potom tady od TerinQa:

Děkuju moc!

A jinak jedeme na kola takže přijdu až večer. Páá

Achujky

7. května 2009 v 16:02 | lucisska |  Něco z mého živata
Tak, dneska upe hnusnej den.. ne zas tak hnusnej ae neni to nic moc. Teď jsem v knihovně. Paní mi řekla že mam počkat pul hodiny a pak mě pusti na internet. Čekala jsem jak blbec a četla si ňákou debilní knížku o Hitlerově vládnutí. Fakt boží. No tak, přežila jsem to. Půl hodiny bylo za mnou a já se nesla do dětské na internet. Seděla tam upe jiná baba a já jsem se jí zeptala jestli můžu jít na ten internet a ona odpověděla: ,, no to jsem nevěděla, tak to de omlouvám. Můžeš sem přijít za 20 minut." měla takovej zoufalej výraz ve stylu ,, já jsem to opravdu nevěděla". Asi jsem se tvářila dost hnusně protože se začala hned omlouvat. Myslela jsem si že už sem nestihnu jít a byla jsem na ní.. já nevim prostě sem si připadala arogantně. Řekla jsem jí že je to v pohodě a ona za mnou pořád cosi mumlala o omluvě a já jsem jí už pak neodpovídala. Nejde to popsat ae myslim že byla dost vyvalená :).

A zase próóósíím hlasujte TADY a TADYHLE děkujíí mooc

Ve škole.. upe: Sme šly já a Nikol do školy a ani jsme se tam nedostastaly: Uvízly jsme v kolině maturantů. Splíchali po nás OCET a.. . No znáte to ne? Taky k vám chodí maturanti? Jsme dvě spojené školy: Německé gymnazium a mendelovo. Maturanti byli z Mendelova takže měli zákoz chodit k nám do třídy. Ti naši maturanti příjdou příští týden.. ach jo

Jinak dneska balet.. . se těšim. Víte jak jsem vám psala o té Anděle. Tak na ní se těšim. Jenom se bojím že bude dělat že mě vůbec nezná. Ale taková ona nneni. Vážně se těšim, je upe hafo střelená :D

Možná se večer ještě stavim, páá

A HLASUJTE V ANKETĚ!!

Zítra.. Dějáák.. ne °° poomoc

6. května 2009 v 17:46 | lucisska která strašně lofuje všechny své Sbééčka a moc se jim omlouvá že k nim poskední dobou moc nechdí :( |  Něco z mého živata
Zítra píšu ÓÓÓÓÓÓBROVSKÓU písemku. JKe za celé čtvrtletí, půlka učebnice.. a já umim tak čtvrtku :(

Mam dvě hodiny na to abych sae to našrotila

Držte mi palce

A ještě mi prosiím (zase :) ) hlásněte SEM a A SEM
Děkujíí moc

Zítra sem napíšu něco delšího o tom co jsem dělala dneska a zítra, te´d už vážně musim jít

Tak paa

Hláásky plosíím

5. května 2009 v 14:56 | lucisska
AAAAAAAAAAAAAAch

Postoupím do 6. kola ?

Hlasujte plsky hlasujte pro lucisska TADY

No a pak ještě SEM

Jeďte až úpe dolů nad komentáře a tam je : Kdo postoupí do 5. kola, tak tam pro mě hlasujte


Dííky mooc

Jo večer se ještě stavím. Musim se učit takže večer.

paá

Hoi

4. května 2009 v 20:22 | lucisska |  Něco z mého živata
Dneska mam dvojku z chemie a jedničku z hv. Dnešek byl plnej srandy. S nikolkou nejvíc. Já tě úpe žeru. Tu srandu byste asi nepochopili.. ne jako že jste jako mimo ae prostě.. ja nevim to kdyby jste byli u toho tak by jste se nasmáli ae když to čtete tak vám to nebude připadat vtipný.. .

A teďkon k anketě: hlasovali jste pro to, že mam přidavat strašidelne příběhy. Takže ty strašidelné filmy budou něco jako akta x. Něco, co se prostě někomu stalo a nedá se tomu uvěřid.. prostě duchařiny ju?

Ju? Ju? Ju?

piiište do komentůů

Jo a jenom. Mamka mě sem na chvíli pustila a teď sem chce jít takže asi moc Sbéček neoběhnu :(
Budu se snažit ae nic neslibuju.. fakt promiňte :(

Večer

4. května 2009 v 14:44 | lucisska |  Něco z mého živata
ahojky. Dbeska tady budu až večer. Obíhat budu až večer. Psát budu až večer

Připomínám že pro mě můžete hlasuvat tadyk: KLIK - jeďte kousek dolu. Je to članek 4. kolo SONB

A hlasujte v anketě!

Zatim paa večer

pejsánek

2. května 2009 v 20:06 | lucisska |  ObrázkyPomož tomuto pejskovi,aby nebyl
Opuštěný!!Dejsi ho na blog!!

Hej je roztomilej že? XD

Tak. Zase sem na píšu jeden odkaz kde pro mě můžete hlasovat. moc vám děkuji.
Je to moc důležité tak próósím mooc hlásku pro mě - pro lucisska:

KLIK - v každym kole jsem skoro vyhrávala ale v tomto mam jen dva hlasy takže asi zase budu psát do komentářů Sb aby pro mě hlásli

Jedno moje Sb - Sobisek se totiž rozhodlo že uspořádá soutěž o to, které jeho Sb je nejhezčí. Přihlásilo tam všechny Sb které má. Jsem ve 4tém kole a mooc bych chtěla vyhrát tak próósim..

Pátek - vystoupení - balet.. ehm :D a dobota? mno..

2. května 2009 v 18:35 | lucisska |  Něco z mého živata
Pááááááátešek

Lidišky, ještě než budu něco psát k tomuto dni chci vás zase otravovat s tim jestli mi dáte hlasy :

První je sem: KLIK
A druhý semhle: ZASE KLIK

Děkujíí

A te´d k tomu pátku: krátce - vystoupení dopadlo skvěle. Žádná chyba, nic. O osmi od rána do večera zavřená v divadle.. nevadilo by mi to kdyby nás o přestávce pusili ven. Jenmože tam pochodovali demonstranti takže to byĺo v háji. Našla jsem si i novou kámošku. Jmenuje se Anděla, říkám jí Andy. Jeden celej den bohatě stačil na to že jsme se pořádně poznaly.. chodila jsem s ní rok v baletu do třídy ae nikdy jsme se moc nebavily. Včera jsme si začaly povídat a nová kámoška byla na světě. Je s ní pěkná prdel XD.
No a pak jsem se dívala na hříšný tanec kterej jsem si natočila. To bylo hrozný, jsem si z minulého roku kdy to dávali pamatovala každý pátý slovo který ňáký herec/ka řekl/a. No dobře je pravda že ten film jsem viděla alespoň 10x.... Ale stejně mě nildy nepřestal nudit.. patří mezi moje nej filmy

A sobota.. ta byla hrozně komplikovaná.. bych se upsala kdybych vám to tu měla popisovat. A kdybych nepopisovala tak byste to nepochopili.. tak tenhle den vynechávám ju?

Jinak se omlouvám všem Sb že jsem u nich nebyla. Během dneška a zítřka bych vám měla stihnout oběhnout
Zatim paa